Paskelbta autus 30 September 2014 | 0 Komentarai

Žymės: , ,


„Laimėkite savo „Goodyear“ padangas“!

Siekdama padidinti susidomėjimą „Goodyear“ produktais ir užimti pirkėjus, kol jie laukia platintojo parduotuvėje, „Goodyear“ pristato žaidimą. Kiekvienas pirkėjas, įsigyjantis keturias  (4) žiemines „Goodyear“ padangas savo asmeniniam automobiliui (tik „UltraGrip Ice Arctic“, „UltraGrip Ice Arctic SUV“, „UltraGrip Ice 2“, „UltraGrip 9“, „UltraGrip 8 Performance“), gaus nutrinamąją kortelę su galimybe laimėti „Goodyear“ padangas (toliau – „Nutrinamoji kortelė“). Tai įvyks pirkėjui perduodant automobilį naujų „Goodyear“ padangų montavimui. Jau parduotuvėje pirkėjas sužinos, ar jis/ji laimėjo prizą – savo išsirinktas „Goodyear“ padangas.
„Goodyear“ žaidimas susideda iš dviejų dalių: pirmoje dalyje nutrinamas laimingas derinys, rodantis bent tris padangas (kad būtų galima pereiti prie antrosios dalies: klausimo), o antroje dalyje atsakoma į klausimą nutrinant teisingą atsakymą (iš trijų galimų atsakymų). SVARBU! Nutrynus daugiau nei vieną atsakymą iš trijų, Nutrinamoji kortelė negalios.  
Jeigu teisingai atsakysite į klausimą, gausite laimėjimą - pasirinktas „Goodyear“ padangas.

Perkantiems padangas kreiptis:

info@ratams.lt arba info@autus.lt arba telefonu 8 640 18318

Bendrosios žaidimo sąlygos.

1. Šis žaidimas vyksta nuo 2014 m. spalio 1 d. iki gruodžio 24 d. (toliau – „Laikotarpis“)

2. Pirkdami keturias (4) „UltraGrip Ice Arctic“, „UltraGrip Ice Arctic SUV“, „UltraGrip Ice 2“, „UltraGrip 9“ arba „UltraGrip 8 Performance“ tipo „Goodyear“ padangas (toliau – „Padangos“) Laikotarpio metu, gausite vieną (1) Nutrinamąją kortelę dalyvauti žaidime. Visos keturios padangos turi būti to paties modelio.

3. Padangos turi būti perkamos iš „Goodyear“ patvirtinto konkretaus mažmenininko ir jo montuojamos (toliau – „Mažmenininkas“).

4. Klientas turės sumokėti tik atlygį už pirktas Padangas ir montavimą; todėl Nutrinamoji kortelė bus suteikiama nemokamai. 

5. Mažmenininkas tik užtikrins, kad klientui būtų pateikiama Nutrinamoji kortelė ir kad jis/ji ja pasinaudotų tuo metu, kol laukia parduotuvėje.

6. Jeigu klientas nutrins laimingą derinį ir tada teisingai atsakys į klausimą nutrindamas teisingą pasirinktą variantą, jis/ji laimės prizą, t.y. klientas neturės mokėti už Padangas.

7. Padangų montavimo kaina nėra įtraukta į prizą, todėl ją turės sumokėti klientas.

8. SVARBU! Mažmenininkas pateiks laimėjimo patvirtinimą (sąskaitos faktūros originalą, kliento kvitą ar pan.), o laimėjusios Nutrinamosios kortelės originalas turės būti pateiktas vietiniam „Goodyear“ atstovui. 

9. Šiame žaidime negali dalyvauti klientai, kurie yra susiję su „Goodyear“ arba „Goodyear“ mažmenininkais, kaip antai „Goodyear“ arba Mažmenininko darbuotojai arba bendrovių, esančių „Goodyear“ produktų mažmenininkėmis, savininkai, arba kurie yra arba yra buvę vedę/ištekėję arba partnerystės santykiuose, arba susiję su „Goodyear“ darbuotoju arba mažmenininku.

10.bdquo;Goodyear“ pasilieka išimtinę teisę nuspręsti bet kuriuo klausimu dėl šio žaidimo, įskaitant visus tariamus ir tikruosius laimėjimus.

11.Išskyrus atvejus, kai vietos teisės aktai numato kitaip, prizo laimėtojas yra atsakingas už pajamų mokesčio, socialinio draudimo mokesčio ar mokėjimų ir bet kurių kitų mokesčių (įskaitant PVM), kurie gali būti taikomi prizo vertei, sumokėjimą. 

12.Žaidimo organizatorius yra Goodyear Dunlop Tires Baltic OÜ Lietuvos filialas.

Pilnos sąlygos ir taisyklės

Perkantiems padangas kreiptis:

info@ratams.lt arba info@autus.lt arba telefonu 8 640 18318

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

Šio puslapio komentarų RSS naujienos | RSS naujienos visiems komentarams